Jak docierać do większej ilości osób na Instagramie?

Total
0
Shares
instagram

Zastanawiasz się jak w prosty sposób docierać do większej ilości osób na Instagramie. Są dwa proste, zarazem ciekawe pomysły. Jeden jest o wiele prostszy od drugiego mniej czasochłonny, ale również jeden i drugi przynosi, duże efekty korzystając, z nich zyskujesz większe szanse do promowania swoich dotychczasowych treści.

Hashtag na Instagramie pełni właśnie jedną z tych opcji, która pomoże, Ci zyskać większą popularność według wielu statystyk i badań wychodzi, że najlepiej jest publikować zdjęcie z 10 a 20 hashtagami. Dlaczego? Dlatego, że post wówczas dociera do 999 procent więcej osób niż bez nich. Jednakże czasem hashtag nie wystarczy, ponieważ one muszą być dopasowane do konentu, który właśnie prowadzimy. Połowa z nich powinna, zawierać ponad 1 milion postów a druga część powinna, zawierać od 5 do 30 tysięcy postów. Jest jeszcze większa szansa, że zostaniemy zauważeni, poprzez takie rozstawienie hashtagów, które wpłyną na pozycjonowanie naszego postu, jak i konta. Warto jeszcze wspomnieć, że w Bio również powinien znaleźć się hashtag od 1 do 3 hashtagów. Warto pamiętać, że te hashtagi z Bio powinny, zawsze znajdować się w opisach Twoich postów zwiększa, to szansę na zauważenie nas przez algorytmy tego portalu społecznościowego.

Drugim prostym sposobem jest używanie promocji poza aplikacją Instagramową. Dobrym pomysłem są tematyczne grupy na Facebooku, jeżeli zajmujesz się publikacją kosmetyków naturalnych to warto na Facebooku, Twitterze czy innych mediach społecznościowych znaleźć swoją niszę i promować tam swoje posty, jak i profil z Instagrama. Jest to dość dłuższy i czasochłonny proces, ale również docierasz do swojej niszy, która będzie zainteresowana i zwiększy zasięgi i ruch na Twoim profilu co zostanie wykorzystane przez algorytmy, które zaczną Cię same promować i ruszysz na wojenną ścieżkę po sukces i chwałę w szybkim czasie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Youtube

Youtube jako źródło reklamy

Zastanawiasz, się może, co może przynieść Ci platforma YouTube? Według wielu statystyk wskazuje się, że YouTube jest drugą co do wielkości platformą i wyszukiwarką. Pierwszą jest Google, ale ta platforma jest…
Zobacz więcej